Prvomajski praznici

Radno vreme apoteka 1.5. i 2.5.

Poštovani pacijenti, drage komšije,
BENU Apoteke radiće po izmenjenom radnom vremenu  tokom praznika:

Naziv apotekeMestoAdresanedelja 1.majponedeljak 2.maj
Beograd Blok 30BeogradBulevar Mihajla Pupina 145neradan dan08:00-16:00
YUBC BeogradBeogradBulevar Mihajla Pupina 10Bneradan dan08:00-16:00
Roda Blok 62BeogradNehruova 56 B08:00-20:0007:30-21:00
Beograd BelvilleBeogradJurija Gagarina 14Jneradan dan08:00-16:00
DELTA CITY BeogradBeogradJurija Gagarina 1610:00-22:0010:00-22:00
MAXI Nova GalenikaBeogradNikole Ribarića 3neradan dan08:00-21:00
USCE BeogradBeogradBulevar Mihajla Pupina 610:00-22:0010:00-22:00
IMMO CENTAR BeogradBeogradGandijeva 2107:30-21:3007:30-21:30
IDEA Bezanijska kosaBeogradPartizanske Avijacije BB08:00-18:0008:00-21:00
Beograd Blok 70BeogradJurija Gagarina 31G, Lokal 45neradan dan08:00-16:00
MERCATOR BeogradBeogradBulevar umetnosti 409:00-22:0009:00-22:00
RODA Djordja StanojevicaBeogradĐorđa Stanojevića 3509:00-16:0008:00-21:00
Beograd Goce DelcevaBeogradBulevar Maršala Tolbuhina 2909:00-16:0008:00-22:00
Beograd Airport CityBeogradOmladinskih Brigada 88aneradan danneradan dan
Beograd Stari MerkatorBeogradPalmira Toljatija br. 5, L-122neradan dan08:00-16:00
BENU 304 Beograd Milutina MilankovicaBeogradMilutina Milankovića br. 9/Žneradan dan08:00-16:00
BENU 368 Beograd Blok 70Beograd, Novi BeogradJurija Gagarina 81 lokal 22neradan dan08:00-16:00
BENU 377 Beograd ArenaBeograd, Novi BeogradBulevar Zorana Đinđića br.95-105,lokal 22neradan dan08:00-16:00
BENU 431 BW GalerijaBeogradBulevar Vudroa Vilsona 1210:00-22:0010:00-22:00
BENU 449 West 65Beograd, Novi BeogradOmladinskih brigada br. 86E09:00-22:0009:00-22:00
Novi Sad Novo NaseljeNovi SadMileve Marić 3neradan dan07:30-20:00
TEMPO Novi SadNovi SadTekelijina bbneradan danneradan dan
RODA Novo naseljeNovi SadBulevar Vojvode Stepe 32neradan dan07:30-20:30
RODA Temerinski putNovi SadTemerinski Put 50neradan dan08:00-15:00
DIS Novi SadNovi SadFutoški put 10neradan dan07:30-20:30
Sremska KamenicaSremska KamenicaTrg Zmaj Jove br. 8neradan dan07:30-20:00
Novi Sad ZeleznickaNovi SadŽeleznička br. 11neradan dan08:00-16:00
Novi Sad Cara DusanaNovi SadCara Dušana br. 70neradan dan07:30-20:30
FutogFutogCara Lazara 21neradan dan07:30-20:00
RumenkaRumenkaOslobođenja br. 20/Bneradan dan07:30-20:00
Kisac ZeleznickaKisačŽeleznička br. 10neradan dan07:30-15:30
BENU 298 Kisac SlovackaKisačSlovačka br. 42neradan dan07:30-20:00
BENU 386 Novi Sad SajmisteNovi SadRumenacka br.106neradan dan07:00-21:00
BENU 388 Novi Sad KlisaNovi SadSentandrejski put br.100neradan dan07:00-18:00
BENU 390 Futog Cara LazaraFutogCara Lazara br.4neradan dan07:00-20:00
BENU 391 Kisac Slovacka 51KisačSlovacka br.51neradan dan08:00-15:00
BENU 393 Sremska Kamenica Vojvode PutnikaSremska KamenicaVojvode Putnika br.7neradan dan07:00-16:00
BENU 396 Novi Sad EskulapNovi SadTrg mladenaca br.7neradan dan07:30-20:30
BENU 399 RumenkaRumenkaOslobodjenja br.24neradan dan07:00-15:00
BENU 400 Novi Sad SangajNovi SadUlica VIII br.8neradan dan07:30-14:30
BENU 401 StepanovicevoStepanovićevoVojvode Putnika br.16neradan dan07:00-14:00
BENU 402 CenejČenejPartizanska br.1neradan dan07:00-14:00
BENU 403 LedinciLedinciZmaj Jovina br.12neradan dan07:30-14:30
BENU 406 Novi Sad GaleniusNovi SadDr Sime Milosevica br.6neradan dan07:00-15:00
BENU 409 Novi Sad BulevarNovi SadBulevar Mihajla Pupina br.900:00-24:0000:00-24:00
BENU 411 BegecBegečKralja Petra Prvog br.44neradan dan07:30-14:30
BENU 443 SPENS Novi SadNovi SadSutjeska 2neradan dan08:00-16:00
Beograd KonjarnikBeogradOlge Alkalaj 2neradan dan08:00-16:00
DIS KragujevacKragujevacJosifa Šnersona BB08:00-16:0008:00-21:00
DIS SmederevoSmederevoŠalinački put bb08:00-15:0008:00-20:00
TEMPO Viline VodeBeogradViline Vode BBneradan dan08:00-21:00
MAXI MestrovicevaBeogradMeštrovićeva 32neradan dan07:30-21:00
DELTA PARK KragujevacKragujevacSave Kovacevića 27neradan dan09:00-22:00
RODA KragujevacKragujevacSave Kovacevića 48A08:00-18:0008:00-21:00
Kragujevac BubanjKragujevacJanka Veselinovića 65neradan dan08:00-16:00
Idea KragujevacKragujevacSvetogorska 107:00-21:0007:00-21:00
PLAZA KragujevacKragujevacBulevar Kraljice Marije 5609:00-22:0009:00-22:00
SmederevoSmederevoKneza Mihajla 19/7neradan dan08:00-16:00
Smederevo KaradjordjevaSmederevoKarađorđeva 39neradan dan07:00-20:30
Smederevo Mose PijadeSmederevoSlobode 1908:00-13:0007:30-18:00
Smederevo SenjakSmederevo16. Oktobra 64neradan dan07:30-16:00
Beograd KatanicevaBeogradKatanićeva 2neradan dan08:00-20:30
RODA SmederevoSmederevoĐure Salaja bb, PC Roda Centar,08:00-14:0008:00-20:00
Kragujevac Kneza Mihaila 2KragujevacKneza Mihaila 78neradan dan07:30-16:00
BENU 301 Kragujevac AtinskaKragujevacAtinska br. 81neradan dan07:30-16:00
BENU 416 UnaKragujevacCrvenog krsta 7 lokal 12-1308:00-16:0007:00-20:00
BENU 417 ZdravljeKragujevacDaničićeva 109neradan dan07:00-20:00
BENU 441 Beograd Cvetanova CuprijaBeogradCvetanova Ćuprija 24 Đneradan dan08:00-16:00
DIS KrusevacKruševacKneza Miloša BB07:00-21:0007:00-21:00
MAXI KrusevacKruševacNikole Tesle BB08:00-18:0008:00-21:00
RODA KrusevacKruševacZore Petrović 11A08:00-21:0008:00-21:00
Roda Rasadnik KrusevacKruševacBruski put (Blagoja Parovica) 2008:00-22:0008:00-22:00
ResavicaResavica6.avgusta br. 5neradan dan07:30-14:00
Krusevac Dragomira GajicaKruševacDragomira Gajića br. 13neradan dan07:00-20:00
Krusevac Cara LazaraKruševacCara Lazara br. 136neradan dan07:00-20:00
Krusevac Milunke SavicKruševacMilunke Savić br. 2neradan dan08:00-14:00
BENU 322 BorBorMoše Pijade br. 24 – L3neradan dan08:00-20:00
BENU 324 Despotovac Saveza boracaDespotovacSaveza boraca 77neradan dan08:00-14:00
Despotovac Despota StefanaDespotovacDespota Stefana Lazarevića br. 10508:00-14:0008:00-18:00
KusiljevoKušiljevo, SvilajnacKušiljevo bbneradan dan08:00-14:00
BENU 336 Svilajnac Kralja PetraSvilajnacKralja Petra I br. 47neradan dan08:00-14:00
Svilajnac Sv. SaveSvilajnacSvetog Save br. 9neradan dan07:30-21:00
SedlareSedlare, SvilajnacSedlare bbneradan dan08:00-14:00
BENU 339 VojskaVojska, SvilajnacVojska bbneradan danneradan dan
BENU 340 BobovoBobovo, SvilajnacBobovo bbneradan danneradan dan
PlazanePlažane, DespotovacPlažane bbneradan danneradan dan
BENU 342 Veliki PopovicVeliki Popović, DespotovacVeliki Popović bbneradan dan07:00-15:00
BENU 343 StenjevacStenjevac, DespotovacStenjevac bbneradan dan07:00-15:00
BENU 345 GrabovacGrabovacStevana Sinđelića br. 60neradan danneradan dan
BENU 425 SvilajnacSvilajnacUstanička 12neradan dan07:00-15:00
BENU 432 Capitol park ZajecarZaječarČupićeva 209:00-22:0009:00-22:00
BENU 435 Svilajnac CentarSvilajnacSvetog Save 87neradan dan07:00-18:00
BENU 470 Krusevac CentarKruševacMirka Tomića br. 1neradan dan08:00-21:00
Pirot CentarPirotDragoseva 50neradan dan08:00-16:00
RODA PirotPirotStevana Sremca bbneradan dan08:00-21:00
Nis VozdovaNišVožda Karađorđa br. 43/aneradan danneradan dan
Nis Obilicev venacNišObilićev venac br. 3neradan dan08:00-16:00
Nis DurlanNišKnjaževačka br. 118/Aneradan dan08:00-16:00
Nis Djuke DinicNišĐuke Dinić br. 9neradan dan07:30-16:00
LebaneLebaneCara Dušana br. 31neradan dan09:00-16:00
AleksinacAleksinacKnjaza Miloša br. 50neradan dan08:00-15:00
Pirot TrgPirotTrg republike br. 50neradan dan07:30-16:00
Nis CentarNišMilojka Lešjanina br. 2neradan dan08:00-16:00
Nis Matejevacki putNišMatejevački put 2Cneradan dan08:00-16:00
Nis AleksandrijaNišTrg Kralja Aleksandra br. 2/A L9neradan dan07:30-16:00
Nis Durlan 2NišKnjaževačka br. 118/Cneradan dan08:00-15:00
Nis ZeleznickaNišDimitrija Tucovića br. 10neradan dan07:30-20:00
Nis Jelene DimitrijevicNišJelene Dimitrijević br. 6neradan danneradan dan
DoljevacDoljevacDr. Mihajla Timotijevića br. 1neradan dan07:00-16:00
Prokuplje CentarProkupljeRatka Pavlovića br. 15neradan dan07:30-16:00
Prokuplje Mala pijacaProkupljeRatka Pavlovića br. 105neradan dan08:00-15:00
MerosinaMerošinaCara Lazara br. 5neradan dan07:30-15:00
KursumlijaKuršumlijaNemanjina br. 32neradan dan08:00-16:00
MedvedjaMedveđaKej bbneradan dan07:00-16:00
BENU 354 Nis Stop ShopNišBulevar Medijana br.2109:00-22:0009:00-22:00
BENU 356 ProkupljeProkupljeJug Bogdanova 59neradan dan08:00-16:00
BENU 448 Delta Planet NisNišBulevar Nemanjica br.11b10:00-22:0010:00-22:00
BENU 450 Prokuplje Sokicev BulevarProkupljeElisija Popovskog br.4neradan dan08:00-15:00
IDEA JagodinaJagodinaRadmila Đorđevića 108:00:15:0008:00-21:00
DIS JagodinaJagodinaFilipa Stankovića BB09:00-16:0008:00-20:00
RODA JagodinaJagodinaKneza Lazara 7409:00-16:0008:00-21:00
VIVO PARK JagodinaJagodinaVuka Bojovića BB10:00-22:0010:00-22:00
CacakČačakBate Jankovića 47neradan dan07:30-21:00
Cacak AvenijaČačakBulevar Vuka Karadžića 39Bneradan dan08:00-21:00
RODA CacakČačakBraće Spasića BB08:00-21:0008:00-21:00
TEMPO CacakČačakŽeleznička kolonija BBneradan dan07:30-21:00
Jagodina Sretena AdzicaJagodinaSretena Adžića 2/2neradan dan07:30-20:00
Cacak Veselina MilikicaČačakVeselina Milikića 7neradan dan08:00-20:00
Uzice Dom zdravljaUžiceJug Bogdanova 2neradan dan07:00-21:00
BENU 233 Uzice Nikole PasicUžiceNikole Pašića br. 12neradan dan07:00-20:00
Cuprija Kneza Milosa 1ĆuprijaKneza Miloša B-1neradan dan07:00-21:00
BENU 314 Bajina BastaBajina BaštaRajka Tadića br. 11neradan dan07:30-20:00
BENU 334 Cuprija Miodraga NovakovicaĆuprijaMiodraga Novakovića br. 5/Aneradan dan07:30-21:00
BENU 344 Cuprija Kneza Milosa 2ĆuprijaKneza Milosa br.62neradan dan07:00-20:00
BENU 347 MijatovacMijatovacKneza Miloša br.2neradan dan08:00-16:00
BENU 357 Jagodina PijacaJagodinaMaksima Gorkog 13neradan dan07:00-20:00
BENU 413 SindjelicevaGrornji MilanovacSindjelićeva 407:00-14:0007:00-21:00
BENU 414 Kneza AleksandraGrornji MilanovacKneza Aleksandra 25neradan dan07:00-21:00
BENU 415 Heroja DrazevicaGrornji MilanovacHeroja Draževića 10Dneradan dan07:00-21:00
BENU 423 ParacinParaćinKralja Petra I br.73neradan dan08:00-21:00
BENU 433 Jagodina CentarJagodinaKneginje Milice br.1608:00-16:0007:00-24:00
BENU 446 DIS AriljeAriljeStevana Čolovića 308:00-15:0008:00-16:00
DIS NisNišBulevar Medijana 1509:00-18:0008:00-21:00
TEMPO NisNišBulevar 12. Februara 80neradan dan08:00-21:00
Roda NisNišVizantijski Bulevar 1A00:00-24:0000:00-24:00
BENU 207 Leskovac PostaLeskovacJuznomoravskih brigada br.2neradan dan08:00 - 16: 00
Nis 12. februaraNišBulevar 12.februara br. 42neradan dan07:30-16:00
Nis Zona INišBulevar Nemanjića br. 67/Aneradan dan08:00 - 16: 00
Vranjska BanjaVranjska BanjaKralja Petra I Oslobodioca br. 1neradan dan07:00-16:00
Vranje Stefana PrvovencanogVranjeKralja Stefana Prvovenčanog 143 17500 Vranjeneradan dan07:30-16:00
Vranje KaradjordjevaVranjeKarađorđeva br. 20/Aneradan dan07:30-16:00
Veliki TrnovacVeliki TrnovacGaš bbneradan danneradan dan
SurdulicaSurdulicaKralja Petra Prvog br. 2neradan dan07:30-16:00
Vladicin HanVladičin HanNikole Tesle br. 12neradan dan07:30-16:00
Vranje LenjinovaVranjedr Dimitrija Jovčića br. 38neradan dan07:30-16:00
Nis Crveni pevac 2NišVojvode Tankosića br. 36/Aneradan dan07:30-16:00
ZitoradjaŽitoradjaToplički heroji br. 49/Bneradan dan07:30-16:00
Leskovac Nikole SkobajicaLeskovacNikole Skobaljića br. 53neradan dan07:30-16:00
BENU 326 Leskovac AncikiLeskovacTome Kostića bbneradan dan07:30-16:00
BENU 352 Nis Cara DusanaNišCara Dusana 1neradan dan08:00-00:00
BENU 420 Idea LeskovacLeskovacBore Piksle bb08:00-15:0008:00-21:00
BENU 422 Roda LeskovacLeskovacMlinska br.14608:00-15:0008:00-22:00
BENU 426 Nis Dr.Zorana DjindjicaNišBulevar Dr. Zorana Djindjića 31neradan dan08:00 - 16: 00
BENU 434 Nis ObrenovicevaNišObrenovićeva 10neradan dan08:00 - 16: 00
BENU 436 Nis Bulevar NemanjicaNišBulevar Nemanjića 25neradan dan08:00 - 16: 00
BENU 440 Vranje CentarVranjeKralja Stefana Prvovenčanog 57neradan dan08:00 - 16: 00
BENU 451 Leskovac TC SajamLeskovacKoste Stamenkovića br. 2110:00-22:0008:00-22:00
BENU 474 Vranje Partizanski putVranjePartizanski put 84neradan dan08:00 - 16: 00
PozarevacPožarevacBože Dimitrijevića 26neradan dan08:00-16:00
DIS PozarevacPožarevacĐure Đakovića BBneradan dan08:00-19:00
TEMPO KraljevoKraljevoIndustrijska Zona Šeovacneradan dan08:00-21:00
DIS KraljevoKraljevoDositejeva BBneradan dan08:00-21:00
DIS Smederevska PalankaSmederevska PalankaNova BBneradan dan08:00-21:00
DIS Velika PlanaVelika PlanaKralja Petra I 44neradan dan08:00-21:00
MAXI Petrovac na MlaviPetrovac na MlaviVojislava Stokića BBneradan dan09:00-17:00
Golubac Dom ZdravljaGolubacTrg Palih Boraca BBneradan dan08:00-16:00
Kraljevo LondonKraljevoOmladinska 53neradan dan08:00-21:00
Kraljevo ZelengoraKraljevoDositejeva 34neradan dan07:30-21:00
Kraljevo Trg vojskeKraljevoTrg Kralja Petra I Oslobodioca 8neradan dan07:30-21:00
Kraljevo Cara DusanaKraljevoCara Dušana 90neradan dan07:00-20:00
Smederevska Palanka 2Smederevska PalankaPrvog srpskog ustanka br. 125neradan dan07:00-20:30
Smederevska Palanka 1Smederevska PalankaPrvog srpskog ustanka br. 2, L7neradan dan07:00-20:00
Veliko GradisteVeliko GradišteKneza Lazara br. 50/Aneradan dan08:00-20:00
MajdanpekMajdanpek28. marta br. 23neradan dan08:00-16:00
BENU 348 Pozarevac TrgPožarevacTrg Oslobodjenja 3neradan dan07:30-22:00
BENU 419 TopolaTopolaCentar br.32neradan dan07:00-20:00
BENU 429 Pozarevac Mose PijadePožarevacMoše Pijade 1neradan dan07:00-22:00
BENU 437 Petrovac na MlaviPetrovac na MlaviSrpskih vladara 135neradan dan07:00-21:00
BENU 442 Vrnjacka BanjaVrnjačka BanjaKneza Miloša 2 Aneradan dan08:00-21:00
RaskaRaškaDr Jovanovića 9neradan dan07:00-20:30
ArandjelovacAranđelovacKralja Petra Prvog 17neradan dan07:30-20:30
KopaonikKopaonikZgrada 1,ulaz 01-5,konak Zvecan08:00-17:0008:00-17:00
Beograd Zarkovo Dom zdravljaBeogradSpasovdanska 4Aneradan dan08:00-17:30
Beograd KosovskaBeogradKosovska 4neradan dan08:00-16:00
Beograd Banovo brdoBeogradBlagoja Parovića 102Gneradan dan08:00-16:00
DIS LazarevacLazarevacDimitrija Tucovića BBneradan dan08:00-16:00
Beograd MirijevoBeogradKoste Nađa 10Eneradan dan08:00-16:00
Beograd BeogradskaBeogradBeogradska 50neradan dan08:00-16:00
TEMPO KvantasBeogradAutoput za Zagreb br.35neradan dan08:00-21:00
Beograd Maksima GorkogBeogradMaksima Gorkog 50neradan dan08:00-16:00
IDEA Banovo brdoBeogradTurgenjeva 10neradan dan07:30-21:00
MAXI SarajevskaBeogradSarajevska 38Aneradan dan08:00-21:00
Beograd Resavska 60BeogradResavska 60neradan dan08:00-15:00
BIG FASHION BeogradBeogradVišnjićka 8409:00-22:0009:00-22:00
Beograd PalilulaBeogradBulevar Despota Stefana 62neradan dan08:00-20:00
RAJICEVA BeogradBeogradKnez Mihailova 5409:00-22:0009:00-22:00
Beograd BWBeogradHercegovačka 14neradan dan08:30-16:30
Beograd Bulevar DjeramBeogradBulevar Kralja Aleksandra 18200:00-24:0000:00-24:00
Beograd VranicVranićTrg palih boraca br. 1neradan dan08:00-16:00
Beograd RusanjRušanjUlica 13. septembra br. 58neradan dan08:00-16:00
Beograd SremcicaSremčicaBeogradska br. 140neradan dan08:00-18:00
Beograd Tosin bunarBeogradTošin bunar br. 172, TC Inter-Amanneradan dan08:00-16:00
BENU 358 Beograd ResavskaBeogradResavska br. 8neradan dan08:00-16:00
BENU 424 Beoshopping centarBeogradVojislava Ilića 14109:00-22:0009:00-22:00
BENU 447 Kneza Milosa RezidenceBeogradVojvode Milenka br.8neradan danneradan dan
BENU 473 Cara NikolajaBeogradCara Nikolaja II br.59neradan dan08;00-16:00
Beograd Blok 44BeogradNehruova 51neradan dan07:00-16:00
METRO Zrenjaninski putBeogradZrenjaninski Put 11Mneradan dan08:00-21:00
RODA BorcaBeogradZrenjaninski put BB08:00-15:0008:00-21:00
Beograd Borca 3BeogradBele Bartoka 3808:00-15:0008:00-16:00
ObrenovacObrenovacKneza Mihaila 408:00-15:0008:00-16:00
PadinaPadinaTrg Oslobođenja 1208:00-14:0007:00-16:00
KovacicaKovačicaJNA 6208:00-14:0007:00-20:00
Borca Zrenjaninski putBeogradZrenjaninski Put 152/1Bneradan dan09:00-17:00
Beograd NehruovaBeogradNehruova 5107:00-14:3007:00-21:00
Beograd PiramidaBeogradJurija Gagarina 155aneradan dan07:00-16:00
Beograd Jurija GagarinaBeogradJurija Gagarina 155a08:00-14:0008:00-16:00
Beograd KokanovaBeogradKokanova 2b07:00-14:0007:00-16:00
Beograd PaunovaBeogradPaunova 6aneradan dan08:00-21:00
Beograd NjegosevaBeogradNjegoševa 9008:00-15:0008:00-16:00
OpovoOpovoBorisa Kidrića 1308:00-15:0007:00-16:00
Obrenovac Vojvode Misica 1ObrenovacVojvode Mišića br. 117neradan danneradan dan
Beograd ZarkovoBeogradAce Joksimovića br. 2/B08:00-16:0008:00-21:00
Beograd Borca 1BorčaIvana Milutinovića br. 20neradan dan08:00-16:00
Beograd Njegoseva 2BeogradNjegoševa br. 31/Bneradan dan08:00-20:00
Obrenovac Vojvode Misica 2ObrenovacVojvode Mišića br. 210neradan dan07:30-15:30
Beograd VidikovacBeogradVidikovački venac 102Aneradan dan08:00-16:00
BENU 421 Aviv ZvezdaraBeogradŽivka Davidovića 8608:00-22:0008:00-22:00
BENU 427 Vojvode StepeBeogradVojvode Stepe 34508:00-16:0008:00-16:00
RODA Sremska MitrovicaSremska MitrovicaTimočke divizije 1neradan dan08:00-21:00
TC MladenovacMladenovacBrace Badžaka 208:00-21:0008:00-21:00
SidŠidKarađorđeva 26neradan dan08:00-16:00
DIS MladenovacMladenovacVuka Karadžića 105neradan dan08:00-16:00
IDEA JajinciBeogradBulevar Oslobođenja 162B08:00-15:0008:00-20:00
IDEA LoznicaLoznicaKneza Miloša 15neradan dan08:00-16:00
IDEA IndjijaInđijaNovosadska 12-1608:00-15:0008:00-16:00
Zemun ZagorskaBeogradZagorska 13bneradan dan08:00-20:00
TRADE UNIQUE IndjijaInđijaVojvode Stepe 11neradan dan08:00-16:00
RumaRumaGlavna br. 142neradan dan08:00-16:00
Beograd Beli potokBeli potokPatrijarha Germana br. 10808:00-15:0008:00-16:00
Beograd JajinciJajinciBulevar JNA br. 103/Aneradan dan08:00-16:00
Beograd RipanjRipanjAvalska br. 1108:00-15:0008:00-20:00
Sabac Kralja MilutinaŠabacKralja Milutina br. 5neradan dan08:00-16:00
Lacarak 8. martaLaćarak8. marta br. bbneradan dan08:00-16:00
BENU 321 Sabac PocerskaŠabacDespota Stefana Lazarevica br. 1neradan dan08:00-16:00
BENU 353 Valjevo Stop ShopValjevoUzun Mirkova 2G10:00-22:0010:00-22:00
BENU 355 Roda SabacŠabacJovana Cvijica 1a08:00-22:0008:00-22:00
BENU 362 IrigIrig,IrigNikole Tesle 1neradan dan08:00-16:00
BENU 367 Indjija NovosadskaInđijaNovosadska 808:00-22:0007:00-22:00
BENU 373 Novi KarlovciNovi Karlovci, InđijaLukačeva 1neradan dan08:00-16:00
BENU 378 Indjija Cara DusanaInđijaCara Dušana 2neradan dan08:00-16:00
BENU 383 PutinciPutinci, RumaIve Lole Ribara 1008:00-15:0008:00-18:00
BENU 428 Valjevo KaradjordjevaValjevoKarađorđeva 97neradan dan08:00-20:00
BENU 444 Banja KoviljacaBanja KoviljačaMaršala Tita bb08:00-15:0008:00-20:00
Novi Sad BolnicaNovi SadHajduk Veljkova 8neradan dan07:00-20:00
Novi Sad Liman 3Novi SadBulevar Cara Lazara 57neradan dan07:30-20:00
MAXI ZrenjaninZrenjaninJunaka Milana Tepića BBneradan dan07:30-20:30
MERCATOR Novi SadNovi SadBulevar Oslobođenja 102neradan dan08:00-21:00
RODA ZrenjaninZrenjaninPere Dobrinovica 35neradan dan08:00-20:30
Novi Sad PetrovaradinNovi SadJože Vlahovića 10neradan dan07:00-14:00
GOMEX ZrenjaninZrenjaninMarka Oreškovića BBneradan dan07:30-20:30
Dis ZrenjaninZrenjaninBagljaš Zapad 5neradan dan08:00-20:30
Novi Sad Vojvode BojovicaNovi SadVojvode Bojovića br. 23neradan dan07:30-20:00
VeternikVeternikKralja Petra I br. 3neradan dan07:30- 20:30
Zrenjanin Dr. Vase SavicaZrenjaninDr. Vase Savića br. 32neradan dan07:30- 20:00
Zrenjanin Dr. Laze KosticaZrenjaninDr. Laze Kostića br. 7/Aneradan dan08:00-20:00
MuzljaMužljaJanoš Hunjadija br. 34neradan dan07:30-20:00
BENU 385 Novi Sad LimanNovi SadNarodnog fronta br.10neradan dan07:00-21:00
BENU 387 Novi Sad TelepNovi SadVrsacka br.28/Aneradan dan07:30-14:30
BENU 389 Novi Sad 23.OktobarNovi SadBulevar Oslobodjenja br.41neradan dan07:30-21:00
BENU 392 KoviljKoviljSvetozara Miletica br.3/Aneradan dan07:00-14:00
BENU 394 KacKaćKralja Petra I br.6neradan dan07:30-20:00
BENU 395 Novi Sad Hitna pomocNovi SadBulevar Patrijarha Pavla br.26/Aneradan dan07:30-20:30
BENU 397 Novi Sad MaticaNovi SadStevana Hladnog br.1neradan dan07:30-14:30
BENU 398 Petrovaradin Joze VlahovicaPetrovaradinJoze Vlahovica br.8neradan danneradan dan
BENU 404 BudisavaBudisavaSkolska br.1neradan danneradan dan
BENU 405 Novi Sad Dr.Jovan TucakovNovi SadBulevar Slobodana Jovanovica br.9neradan dan07:00-20:00
BENU 407 Novi Sad Dr.Miloje DanilovicNovi SadNarodnog fronta br.72neradan dan07:30-20:30
BENU 408 Novi Sad Fruska GoraNovi SadBate Brkica br.9neradan dan07:30-14:30
BENU 412 Sremski KarlovciSremski KarlovciKaradjordjeva br.15neradan dan07:30-14:30
BENU 439 Zrenjanin CentarZrenjaninBelevar Kralja Aleksandra I Karađorđevića br. 34neradan dan07:30-20:30
BENU 445 Novi Sad DaltonNovi SadBulevar Oslobođenja 95neradan dan07:30-20:30
Backa TopolaBačka TopolaGlavna 21/aneradan dan07:00-20:00
Backi PetrovacBački PetrovacNarodne Revolucije 13neradan dan07:00-18:00
Temerin Dom ZdravljaTemerinNarodnog Fronta 117neradan dan07:00-18:00
Temerin CentarTemerinNovosadska 383neradan dan07:30-18:00
IDEA VrbasVrbasNarodnog fronta 51neradan dan08:00-18:00
RODA Backa TopolaBačka TopolaBoljai Farkaša 2neradan dan07:30-18:00
Backa Topola OmladinskaBačka TopolaOmladinska br. 1neradan dan07:30-18:00
FeketicFeketićMaršala Tita br. 31/Bneradan dan07:00-18:00
KulaKulaJosipa Kramera br. 2neradan dan08:00-18:00
BecejBečejNovosadska br. 7neradan dan07:30-18:00
Vrbas Marsala TitaVrbasMaršala Tita br. 72neradan dan07:30-18:00
ApatinApatinDuška Trifunovića bb, L-5,6neradan dan07:30-18:00
SrbobranSrbobranCara Lazara br. 1neradan danneradan dan
BENU 310 OdzaciOdžaciŽeleznička br. 31neradan dan07:30-18:00
Backi Petrovac RevolucijaBački PetrovacNarodne Revolucije br. 14neradan dan08.00-18:00
PivnicePivniceMaršala Tita br. 95neradan dan09:00-17:00
Backa Topola Dom zdravljaBačka TopolaSvetog Stefana br. 1neradan danneradan dan
BENU 328 Stara MoravicaStara MoravicaBajšanski put bbneradan dan09:00-17:00
BENU 329 PacirPačirLaze Kostića br. 2neradan dan07:00-14:00
BENU 330 GunarosGunaroš18. oktobra br. 2neradan dan07:00-14:00
BajsaBajšaZakina br. 10neradan dan07:00-14:00
BENU 332 Novo OrahovoNovo OrahovoJNA br. 18neradan dan07:00-14:00
BENU 333 Backa Topola GlavnaBačka TopolaGlavna br. 7neradan dan08:00-16:00
BENU 438 Backa PalankaBačka PalankaKralja Petra I br. 22neradan dan09:00-18:00
BENU 472 Maxi SomborSomborTrg Koste Trifkovića br. 8neradan dan09:00-16:00
DIS Nova PazovaNova PazovaKralja Petra I Karađorđevića 92-9408:00-16:0008:00-21:00
MAXI BatajnicaBeogradMajora Zorana Radosavljevica 222neradan dan07:30-21:00
AlibunarAlibunarTrg Slobode BBneradan dan08:00-16:00
VladimirovacVladimirovacCara Lazara 41neradan dan08:00-16:00
Banatski KarlovacBanatski KarlovacNemanjina 62neradan dan08:00-16:00
BENU 250 Alibunar Zarka ZrenjaninaAlibunarŽarka Zrenjanina br. 1neradan dan08:00-20:00
IlandzaIlandžaMiloša Crnjanskog br. 95neradan dan08:00-16:00
BENU 360 SimanovciŠimanovci, PećinciPrhovačka 3neradan dan08:00-16:00
BENU 361 Beograd KostolackaBeograd, VoždovacKostolačka 35neradan dan08:00-16:00
BENU 363 Batajnica Jovana BrankovicaBatajnica, ZemunJovana Brankovića 3neradan dan08:00-20:00
BENU 364 Novi BanovciNovi Banovci, Stara PazovaVidovdanski Trg 7 lamela B lokal 7neradan dan08:00-16:00
BENU 365 Batajnica Brace SmiljanicBatajnica, ZemunBraće Smiljanić 3neradan dan08:00-20:00
BENU 366 Beograd Zivka DavidovicaBeograd, ZvezdaraŽivka Davidovića 4 Cneradan dan08:00-16:00
BENU 369 Zemun PoljeZemun Polje, ZemunBertranda Rasela 2 Fneradan dan08:00-20:00
BENU 370 Beograd UstanickaBeograd, ZvezdaraUstanička 226 Bneradan dan08:00-20:00
BENU 371 Beograd DorcolBeograd, Stari GradMike Alasa 26neradan dan08:00-16:00
BENU 372 Beograd VracarBeograd, VračarVelimira Bate Živojinovića 7neradan dan08:00-16:00
BENU 374 JakovoJakovo, SurčinVožda Karađorđa 8neradan dan08:00-20:00
BENU 375 Batajnica MatrozovaBatajnica, ZemunMatrozova BBneradan dan08:00-16:00
BENU 376 Banovci DunavNovi Banovci, Stara PazovaPatrijarha Pavla 21a, Zgrada B lokal 7-8neradan dan08:00-20:00
BENU 379 Beograd ZvezdaraBeograd, ZvezdaraBosanska 23neradan dan08:00-16:00
BENU 380 Beograd SofijaBeograd, Novi BeogradOmladinskih Brigada 65neradan dan08:00-16:00
BENU 381 UgrinovciUgrinovci, ZemunBeogradska 4neradan dan08:00-20:00
BENU 382 SurcinSurčinBraće Puhalović 5neradan dan08:00-16:00
BENU 384 BusijeBusije, ZemunProte Jefimija Ivanovića 73neradan dan08:00-16:00
Subotica KorzoSuboticaKorzo 1neradan dan08:00 - 16:00
Subotica CentarSuboticaTrg Žrtava Fašizma 5neradan dan08:00 - 16:00
RODA SuboticaSuboticaSegedinski Put BBneradan dan08:00 - 18:00
BajmokBajmokPut JNAneradan dan08:00 - 16:00
Subotica BolnicaSuboticaIzvorska 1neradan dan08:00 - 16:00
Subotica PijacaSuboticaSomborski put 77neradan danneradan dan
Kanjiza PijacaKanjižaPijačni Trg 21Aneradan dan08:00 - 16:00
MAXI KikindaKikindaSvetosavska BBneradan dan08:00 - 18:00
IDEA SentaSentaJovana Đorđevića 11neradan dan08:00 - 16:00
Subotica Dom zdravljaSuboticaEvgenija Kumičića 7neradan dan08:00 - 16:00
Kikinda KlinikaKikindaŽarka Zrenjanina 58neradan dan08:00 - 16:00
Shoppi Park SuboticaSuboticaSegedinski put 8808:00-21:0008:00-21:00
Kikinda KorzoKikindaTrg Srpskih dobrovoljaca 47neradan dan08:00 - 16:00
Banatsko Veliko SeloBanatsko Veliko seloSrpskih ratnika 34neradan danneradan dan
BasaidBašaidVojvođanska 53neradan dan08:00 - 16:00
Rusko SeloRusko seloPetefi Šandora 1neradan danneradan dan
Subotica Matka VukovicaSuboticaMatka Vukovića br. 10neradan dan08:00 - 16:00
Kanjiza Sv. SaveKanjižaSvetog Save br. 2neradan dan08:00 - 16:00
Subotica TrgSuboticaTrg Jakaba i Komora br. 4neradan dan08:00 - 16:00
Subotica Korzo 2SuboticaKorzo br. 15neradan dan08:00 - 16:00
Subotica TrgoprometSuboticaSegedinski put br. 80neradan dan08:00 - 18:00
Subotica RudicSuboticaRudić ulica br. 3/Cneradan dan08:00 - 16:00
CantavirČantavirMaršala Tita br. 40neradan dan08:00- 16:00
Subotica Nade DimicSuboticaNade Dimić br. 7neradan dan08:00 - 16:00
PalicPalićHorgoški put bbneradan dan08:00- 16:00
Subotica Sandora PetefijaSuboticaŠandora Petefija br. 6neradan dan08:00 -16:00
Subotica StrosmajerovaSuboticaŠtrosmajerova br. 8neradan dan08:00 - 16:00
Subotica Mlecna pijacaSuboticaTrg Jakaba i Komora br. 18neradan dan07:00-15:00
DIS PancevoPančevoMiloša Obrenovića 1208:00-16:0008:00-20:00
IDEA PancevoPančevoDositeja Obradovića 8Kneradan dan08:00-16:00
MAXI PancevoPančevoSvetog Save 8Aneradan dan08:00-20:00
DIS VrsacVršacŽarka Zrenjanina BB08:00-16:0008:00-20:00
Pancevo DZPančevoMiloša Obrenovića 4neradan dan08:00-16:00
Pancevo CentarPančevoTrg Slobode 3neradan dan08:00-16:00
Pancevo OslobodjenjaPančevoOslobođenja 4A00:00-2400:00-24:00
StarcevoPančevoPančevački Put 11neradan dan08:00-16:00
Banatsko Novo seloBanatsko Novo seloMaršala Tita 52neradan dan07:00-20:00
OmoljicaOmoljicaArsenija Čarnojevića 9neradan dan08:00-16:00
BavanisteBavaništeTrg Zorana Djurdjeva br.8neradan dan08:00-16:00
KovinKovinTrg Oslobođenja 6neradan dan08:00-16:00
Pancevo TeslaPančevoKneza Mihaila Obrenovića 65neradan dan08:00-16:00
KacarevoKačarevoMaršala Tita 32neradan dan08:00-16:00
Pancevo KotezPančevoOslobođenja 17neradan dan08:00-16:00
Pancevo Milorada Bate MihailovicaPančevoMilorada Bate Mihailovića 19neradan dan08:00-16:00
Pancevo Dr.KasapinovicaPančevoDoktora Svetislava Kasapinovića 5neradan dan08:00-16:00
Pancevo MakedonskaPančevoMakedonska 31aneradan dan08:00-16:00
Pancevo KaradjordjevaPančevoKarađorđeva 6neradan dan08:00-18:00
Kacarevo Narodnog FrontaKačarevoNarodnog Fronta 29neradan dan07:00-15:00
Brestovac Marsala TitaBanatski BrestovacMaršala Tita 4neradan dan08:00-16:00
JabukaJabukaRibarska 1neradan dan07:00-15:00
BENU 208 GlogonjGlogonjOslobodjenja 88neradan dan08:00-16:00
Vrsac SterijinaVršacSterijina br. 8neradan dan08:00-16:00
Vrsac AbrasevicevaVršacAbraševićeva br. 42neradan dan08:00-16:00
BENU 359 PlandistePlandišteHajduk Veljkova br.16neradan dan08:00-16:00
BENU 418 DolovoDolovoKralja Petra I br.11neradan dan08:00-16:00
BENU 430 RC Nest VrsacVršacNikole Neškovića 3908:00-16:0008:00-20:00
Lora 1.- BeogradNovi BeogradAntišašističke borbe 21g, Novi Beograd00:00-24:0000:00-24:00
Lora 6.- Srpska CrnjaSrpska CrnjaPatrijarha Arsenija Čarnojevića 19aneradan dan08:00- 16:00
Lora 7.- SjenicaSjenicaMilorada Jovanovića 1, Sjenicaneradan dan08:00- 16:00
Lora 10.ŽitkovacŽitkovacDragoljuba Vujića 26, Žitkovacneradan dan08:00- 16:00
Lora 9 - Sjenica 2SjenicaTadije Andrića 12, Sjenicaneradan danneradno
Lora 11- Ivanjica 3IvanjicaUroša Stefanovića 3, Ivanjicaneradan danneradno
Lora 3.- AriljeAriljeSvetog Ahilija 22, Ariljeneradan dan08:00-21:00
Lora 4.- GučaGučaUlica Republike 65, Gučaneradan dan08:00-20:00
Lora 8.- Ivanjica 2IvanjicaMilinka Kušića 13, Ivanjicaneradan dan08:00-20:00
Lora 2.- IvanjicaIvanjicaMilinka Kušića 53, Ivanjica08:00-21:0008:00-21:00
Lora 5.- ZlatiborZlatiborMiladina Pećinara 127, Zlatiborneradan dan08:00-21:00
-APOTEKA 2KragujevacUl.Dragomira Ostojića br.1, Ilićevo, Kragujevacneradan dan07:00-21:00
- APOTEKA 3KragujevacUl.27.marta br.12, Kragujevac07:00-22:0007:00-24:00
-APOTEKA 5KragujevacUl.Zorana Đinđića br.17, Kragujevacneradan dan07:30-20:30
-APOTEKA 6BresnicaUl.Dr Jovana Ristića br. 134 Bresnica, Kargujevacneradan dan07:00-20:00
-APOTEKA 7KragujevacUl.Kralja Petra Prvog br.32, Kragujevacneradan dan07:30-20:30
-APOTEKA 8ErdečUl.Partizanskih kurira br.69, Erdeč, Kragujevacneradan dan07:30-20:30
-APOTEKA 9RekovacUl.Kralja Petra Prvog bb, Rekovacneradan dan07:00-19:00
-APOTEKA 10RekovacBelušić bb,Rekovacneradan dan07:00-19:00
-APOTEKA 13KragujevacUl.Svetogorska br.1, Aerodrom, Kragujevacneradan dan07:30-21:30
-APOTEKA 15DespotovacVeliki Popović bb, Despotovacneradan dan07:00-15:00
Apoteka Šumadija 1AranđelovacKralja Petra Prvog br.62, Aranđelovac08:00-15:0007:00-20:30
Apoteka Šumadija 2AranđelovacKnjaza Miloša br.291, Aranđelovacneradan dan07:00-20:30
Apoteka Šumadija 3AranđelovacKnjaza Miloša br.219, Aranđelovacneradan dan07:00-20:30
Apoteka Šumadija 7AranđelovacKralja Aleksandra br.8, Aranđelovacneradan dan07:00-20:30
Apoteka 24 u domu zdravlja RekovacRekovacUl.Johana Johanesona bb Rekovacneradan danneradan dan
Ap.stanica 25 u zdr.stanici BelušićRekovacBelušić bb, Rekovacneradan danneradan dan