Krema za područje oko očiju

    • Pitanje za BENU savetnika
    • žene
    • koža
    03. 03. 2026

    Pozdrav, koju kremu mi predlazete za podrucje oko ociju? Imam 29 godina, nemam bore, koza mi je normalna. Cilj mi je da koza bude hidrirana i da ukoliko je moguce sprecim pojavu bora. Da li je bolje da krema za taj deo sadrzi i spf ili mislite da nije neophodno?

    Poštovana,

    U navedenoj životnoj dobi, savetujem Vam upotrebu preparata- Vichy mineral 89 nega za snažniju i puniju kožu oko očiju.

    Proizvod je dermatološki oftalmološki testiran. U svom sastavu sadrži 89% Vichy vulkanske mineralne vode, hijaluronsku kiselinu i kofein. Preparat jača barijeru kože na području oko očiju, uglačava tanke bore uz 24-časovnu hidrataciju i smanjuje tamne podočnjake za odmorniji izgled. Veoma je važno pravilno nanositi proizvod: kapljicu seruma nanesite na vrhove prstiju i rasporedite je ispod svakog oka: 3 tapkanja iznad i ispod svakog oka, nežno utisnite svaku kapljicu proizvoda na područje oko očiju pomoću 2 prsta kako biste drenirali vrećice ispod očiju i uklonili natečenost, pomoću prsta uglačajte kožu od unutrašnjeg ugla oka ka spolja i ispod očiju i kapka, za uglačavanje tankih linija.

    Više o sličnoj temi, možete pročitati na našem Benu blogu- Hidratacija lica.

    Ukoliko imate dodatnih pitanja, stojim Vam na raspolaganju.

    Lep pozdrav,

    mr ph Milena Stojiljković, Benu Vivo park Jagodina.

    šipka Milena Stojiljkovic

    Na pitanje je odgovorio/odgovorila Milena Stojiljkovic pogledajte odgovor sakrijte odgovor

Pitajte BENU savetnika Povratak u savetovalište