Eucerin DermoCapillaire pH5 Blagi šampon, 250 ml

Eucerin DermoCapillaire pH5 Blagi šampon, 250 ml
1 143,00 RSD
1 028,70 RSD UŠTEDITE 114,30 RSD
Sa kodom M24BEI

Uz primenu kod vaučera u korpi, članovi loyalty kluba mogu ostvariti popust od 10% na odabrane artikle koji nisu na sniženju. Vaučer je moguće upotrebiti samo jednom. Vaučer važi do 14.06.

Više
Cena za 100 ml iznosi 457,20 RSD
  • Online cena

Eucerin DermoCapillaire pH5 Blagi šampon, 250 ml

Opis proizvoda

Zdrava koža ima pH vrednost 4,5 - 5,5, što je čini blago kiselom. Ova prirodna kiselost štiti kožu od štetnih bakterija i ostalih materija, tako da kada se ta ravnoteža poremeti, na primer toplotom, hladnoćom, oboljenjima, kozmetičkim preparatima ili stresom, može se javiti osetljivost kože glave. DermoCapillaire pH5 šampon je specijalno kreiran da održava prirodan pH nivo kože, a da ujedno i efikasno uklanja nečistoće sa kože glave i kose, sprečavajući isušivanje i iritacije. Uklanja prljavštinu, polen i alergene i pruža kosi zdrav sjaj i osećaj mekoće. 

Doziranje i način primene

Umasirati u mokru kosu, ostaviti da deluje nekoliko minuta, pa temeljno isprati. Pogodan je za svakodnevnu upotrebu.

Sastav

voda, sorbitol, sodium myreth sulfate, sodium laureth sulfate, sodium cocoamphoacetate, peg-120 methyl glucose dioleate, peg-40 hydrogenated castor oil, pantenol, citric acid, sodium citrate, sodium chloride, sodium acetate, polyquaternium-10, phenoxyethanol, pirokton olamin, parfum

Dodatne informacije

Proizvođač: Beiersdorf
EAN kod: 4005800036736
Brend: Eucerin
Linija proizvoda: Eucerin DermoCapillaire
Karakteristike: Temeljno, ali blago čisti kožu glave, uklanja polen i ostale alergene iz kose.
Osobine artikla: Štiti teme od iritacija i isušivanja.

Recenzije i iskustva Eucerin DermoCapillaire pH5 Blagi šampon, 250 ml

5 5 od 5 (Ocenjena 16 kupaca)

  • Suza Stojanovic 26. 5. 2026 5

    Šampon je sa svaku preporuku.Moze se koristiti za svakodnevno pranje kose,kosa je nakon njega mekana i leprsava.Ono sto je najvaznije,vise me skalp ne svrbi.

  • Olivera Jovetic 23. 3. 2026 5

    Šampon koristim godinama; imam izrazito tanku dlaku i osetljivu kožu glave. Odgovara u potpunosti, i pored dugotrajne upotrebe ne vidim po kosi da je doslo do "zasićenja". Ponekad uvedem revitalizujuci iz iste linije, koji je takođe odličan ali masti mi kosu.

  • Teodora Trivić 17. 2. 2026 5

    Po mom mišljenju najbolji šampon, mi ga koristimo zbog suve peruti, i uvek perut brzo nestane nakon korišćenja.

Prikaži sve ocene (16)

Napišite novu recenziju

1-5

1 2 3 4 5




*Operator zadržava pravo da ukloni neprimerene komentare

Slični proizvodi

Preporučujemo vam i ove proizvode

Pitajte BENU savetnika

Ponedeljak - petak, 09:00 - 17:00