Uz primenu kod vaučera u korpi, članovi loyalty kluba mogu ostvariti popust od 10% na odabrane artikle koji nisu na sniženju. Vaučer je moguće upotrebiti samo jednom. Vaučer važi do 14.06.
La Roche-Posay Lipikar Baume AP+M Eco Balzam protiv iritacije i svraba, 200 ml
SA PREPORUKOM DERMATOLOGA
• Trenutno umiruje kožu i smanjuje svrab. Uz njegovu efikasnost protiv relapsa simptoma, pogoršanja stanja kože su ređa.
• Ishranjuje kožu i pomaže u obnavljanju njene barijere.
• Formulisano za bebe, decu, odrasle sa vrlo suvom kožom koja je sklona ekcemima ili alergijama.
DOKAZANE KORISTI
UMIRUJE: Trenutno umiruje kožu sklonu ekcemima.
VRAĆA BALANS: Delotvoran protiv svraba, relapsa simptoma i vraća balans mikrobiomu kože.
ONKOLOGIJA: Pogodan za pacijente u okviru onkološkog lečenja
KAKO SE PRIMENJUJE
1 pumpica po području. Ujutru i/ili uveče. Nanesite na lice i telo. Da biste pospešili rezultate, koristite LIPIKAR Syndet ili Huile lavante AP+ kao sredstvo za čišćenje i Stick AP+ tokom dana da primirite osećaj svraba.
U SAMOM PROIZVODU
NIACINAMID: Umirujući aktivni sastojak koji pomaže u ublažavanju svraba i obnavlja lipidnu kožnu barijeru. Primeren za kožu sklonu atopijskom ekcemu.
KARITE BUTER: Ključni sastojak svih LIPIKAR formula, karite buter prepoznatljiv po svom svojstvu obnavljanja hidrolipidnog sloja na koži lipidima koji su slični onima koji se nalaze prirodno u koži.
AQUA POSAE FILIFORMIS: Ekskluzivni aktivni kompleks koji uspostavlja ravnotežu mikrobioma kože - nevidljivog ekosistema kože.
ŠTA MOŽETE DA OČEKUJETE
-41% Svrab je smanjen*
-42% Gubitak sna je smanjen*
+69% Kvalitet života je poboljšan*
*Klinička studija na 51 ispitaniku (odrasli i deca), tokom 2 nedelje, koji su koristili Lipikar syndet AP+ i Lipikar Balm AP+M.