Uz primenu kod vaučera u korpi, članovi loyalty kluba mogu ostvariti popust od 10% na odabrane artikle koji nisu na sniženju. Vaučer je moguće upotrebiti samo jednom. Vaučer važi do 07.06.
Više- Online cena
Uz primenu kod vaučera u korpi, članovi loyalty kluba mogu ostvariti popust od 10% na odabrane artikle koji nisu na sniženju. Vaučer je moguće upotrebiti samo jednom. Vaučer važi do 07.06.
VišeOzon Max gel je emulgel inovativnog sastava, namenjen za ublažavanje simptoma koji se javljaju kao posledica neuropatija. Sadrži patentirani, aktivni princip Ozolipoile℗ koji pomaže kod upalnih procesa do kojih dolazi usled oštećenja ili disfunkcije perifernih nervni vlakana kod neuropatije. Ozon Max gel se preporučuje kao pomoć kod neuropatija inflamatornog, dismetaboličkog i infektivnog porekla (ublažava osećaj trnjenja, mravinjanja, svraba i nelagode u ekstremitetima).
2-3 puta dnevno utrljati proizvod na zahvaćeno područje.
Ozolipoile℗ (ozon stabilisan u oleinskoj kiselini sa alfa-lipoinskom kiselinom i vitamin E acetatom), glutamin, arginin, izoleucin, leucin, valin, kapsaicin, pantenol, glicerin.
| Proizvođač: | Par Pak |
|---|---|
| EAN kod: | 8606020483063 |
| Brend: | Max Medica |
| Karakteristike: | Namenjen je za ublažavanje simptoma koji se javljaju kao posledica neuropatija. |
| Osobine artikla: | Inovativnog sastava. |
| Osobine artikla: | Preporučuje kao pomoć kod neuropatija inflamatornog, dismetaboličkog i infektivnog porekla. |
| Zemlja porekla: | Srbija |
Ponedeljak - petak, 09:00 - 17:00