Pantenol Body lotion, 250 ml

  • Kupovinom Pantenol artikala >1000RSD poklon
Pantenol Body lotion, 250 ml
743,00 RSD
Cena za 100 ml iznosi 297,20 RSD
  • Online cena

Kupovinom Pantenol artikala >1000RSD poklon

Dodajte označene Pantenol artikle u iznosu većem od 1000RSD u korpu i dobićete za 1 dinar Pantenol Easy skin gel. Poklon šaljemo iz online magacina pa se akcija odnosi samo na online kupovinu, dostavu na kućnu adresu i u slučaju slanja iz magacina u željenu apoteku.
Akcija traje do 30.6. ili do isteka zaliha.

Pantenol Body lotion, 250 ml

Opis proizvoda

Pantenol Body lotion je namenjen za sve generacije, za svakodnevnu negu i zaštitu kože tela. Formulacija sa pantenolom obogaćena vitaminom E, ši puterom, alantoinom i aloja verom, pomaže hidrataciju i regeneraciju kože, povećava elastičnost i čini je mekom i nežnom tokom celog dana. Pantenol doprinosi očuvanju prirodne vlažnosti, mekoće i elastičnosti kože. Pored nege zdrave kože, dekspantenol značajno doprinosi ublažavanju simptoma iritirane kože, suve kože, kože koja se ljušti i koja svrbi. Vitamin E pomaže u sprečavanju gubitka vlage i dehidratacije, što koži pruža tonus koji joj nedostaje. Ši puter umiruje kožu i omekšava je, ostavljajući je glatkom, jedrom i elastičnom. Alantoin osvežava kožu, regeneriše je i održava je negovanom. Aloja vera poboljšava zaštitne mehanizme kože, hidrira i smiruje kožu. Vrlo brzo se upija, idealan je za decu i odrasle. Svakodnevnom upotrebom uravnotežava sadržaj vlage u koži izloženoj sunčevoj svetlosti, vetru, hladnoći i vodi. Može se koristiti na osetljivoj koži, pre ili posle tuširanja.

Doziranje i način primene

Losion naneti u tankom sloju i blago utrljati na kožu tela jednom dnevno ili više puta tokom dana.

Sastav

Aktivne supstance: pantenol, vitamin E, ši buter, alantoin, aloja vera. Ostali sastojci: aqua, paraffinum liquidum, panthenol, glycerin, glyceryl stearate (and) peg-100 stearate, caprylic/capric triglyceride, stearic acid, cetyl alcohol, butyrospermum parkii (shea) butter, tocopheryl acetate, allantoin, cetyl palmitate, c10-18 triglycerides, aloe barbadensis leaf juice, citric acid, xanthan gum, triethanolamine, phenoxyethanol, parfum, ethylhexylglycerin, linalool, citronellol, alpha isomethyl ionone, limonene, hexyl cinnamal, geraniol, benzyl salicylate, eugenol, benzyl alcohol.

 

Dodatne informacije

Proizvođač: Galenika
EAN kod: 8608808010638
Brend: Pantenol
Karakteristike: Svakodnevnom upotrebom uravnotežava sadržaj vlage u koži izloženoj sunčevoj svetlosti, vetru, hladnoći i vodi.
Osobine artikla: Formulacija sa pantenolom obogaćena vitaminom E, ši puterom, alantoinom i aloja verom.
Osobine artikla: Potpomaže hidrataciju i regeneraciju kože, povećava elastičnost i čini je mekom i nežnom tokom celog dana.
Zemlja porekla: Srbija

Recenzije i iskustva Pantenol Body lotion, 250 ml

5 5 od 5 (Ocenjena 12 kupaca)

  • Gordana Živković 29. 5. 2026 5

    odličan!

  • Ana 22. 3. 2026 5

    no comment

  • Tanja Zec 03. 3. 2026 5

    Moram priznati da je, nakon korišćenja nekoliko dana , ovaj proizvod počeo da mi se sviđa. Prvi utisak je bio loš. Ali, odličan je, brzo se upija, i koža posle nekoliko dana bude nežna i mekana. I dalje mi se malo ne dopada miris, ali navikla sam se.

Prikaži sve ocene (12)

Napišite novu recenziju

1-5

1 2 3 4 5




*Operator zadržava pravo da ukloni neprimerene komentare

Slični proizvodi

Preporučujemo vam i ove proizvode

Pitajte BENU savetnika

Ponedeljak - petak, 09:00 - 17:00